П`ятниця
24.05.2019
07:13
 
Таємна сторінка
 
Здоровенькі були Гость На головну | Цікаві місця | Реєстрація | Увійти
Меню сайту
Опитування
Оцініть сторінку
Всього відповідей: 203
Погода
 Нагадую, що це перелік місць в межах України,
які я відвідав і які залишили хороші враження.
Отож, рекомендую:
 

·     Воронцовський Палац. Алупка. Крим

 

Палац зведений у 1828—1848 рр. для графа М.Воронцова за проектом англійського архітектора Є.Блора. Майстер свого часу був придворним архітектором Георга IV і королеви Вікторії. Йому належать проекти Вестмінстерського абатства і частини фасаду Букінгемського палацу. Ви дізнаєтеся як в одній споруді можна поєднати такі несумісні речі як англійську готику і східний колорит. З боку гір палац нагадує неприступний англійський замок, а з моря — східний храм. Нині в палаці діє музей.

 

http://welcome-to-ukraine.info/ua/empty/main/show_item/912/

 

·     Ханський Палац (XVI-XVIII ст.). Бахчисарай. Крим

 

·     Свято-Успенський монатир. Бахчисарай. Крим

 

·     Чуфут-Кале (печерне місто VIII-IX ст.). Бахчисарай. Крим

 

Дуже гарну інформацію і чудові фото про ці знамениті місця Бахчисараю можна знайти за посиланням - http://travelua.com.ua/krim_baxch.html

 

·     Києво-Печерська Лавра (1051 р.) Київ.

 

Києво-Печерська Лавра – одна з найбільших святинь православного світу. Від часів Київської Русі вона являє собою визначний осередок духовного життя, взірець подвижництва і благочестя. Саме тут було закладено підвалини східнослов’янського мистецтва і літератури, історіографії та медицини, архітектури та церковного співу. Величезний духовний авторитет Лаври зробив її символом та втіленням релігійної самосвідомості нашого народу. Протягом століть Лавра була й залишається місцем масового паломництва – свого роду "малим Єрусалимом" для всієї православної людності.

 

Про Лавру - http://www.lavra.kiev.ua/ua/history/ocherk.php

 

·     Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України (1796 р). Умань. Черкаська обл.

 

Шедевр світового садово-паркового мистецтва кінця ХVIII-початку XIX століть. Парк розкинувся на площі понад 170 гектарів на околиці старовинного міста Умань Черкаської області. Це зразок унікальної паркової композиції води, землі, архітектурних споруд і скульптур.

Заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Щенським-Потоцьким і у травні 1802 року подарований дружині Софії до дня іменин. Ідея спорудження парку в романтичному стилі з використанням римської та грецької міфології належала самій Софії.

 

Детальніше тут - http://uman.info/sofievka.htm

 

·     Музей-заповідник Олеський замок. Олесько. Львівська обл.

 

Пам’ятка архітектури XIII-XVIII ст. національного значення, єдина в Україні фортеця часів Київської Русі, побудована галицькими князями Андрієм і Левом. Розбудована руським воєводою Іваном Даниловичем.

Поряд – колишній монастир капуцинів, у якому розташована експозиція ренесансної скульптури, виставочні зали, студійні фондосховища, де зберегаються колекції дерев'яної скульптури XV-XX ст. (понад 2 тис.), портрету XIV-XVIII ст. (понад 8000 експонатів), меблі (понад 2 тис.). Площа 2000 м2. Використовується під найбільшу в Україні експозицію старого українського мистецтва.

 

Більше інформації тут - http://dailylviv.com/olesk/

 

·     Замок «Паланок». Мукачево. Закарпатська обл.

 

Визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя.  Збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Пережив численні напади. Нині у замку діє музей.

 

Веб-сторінка замку - http://www.zamokpalanok.mk.uz.ua/

 

·      Замок-вілла графів Шенборн. Санаторій "Карпати", Мукачевський район. Закарпатська обл.

 

Побудована в 1890 році. Романтизм. Будівля має понад 300 вікон. Поруч вокзал і парк, які виконані в стилі романізму.

 

Інформація - http://www.castles.com.ua/c.html

 

·     Страдецька Гора. с.Страдч. Яворівський р-н. Львівська обл.

 

Страдч - старовинне село в мальовничій пагорбистій місцевості. Для греко-католиків - це місце відпущення гріхів, порівнюється по значимості з Зарваницею та Унівом.

У часи Київської Русі та Галицько-Волинського князівства неподалік села знаходився другий після Києво-Печерської лаври підземний монастир в Україні. Розміщувався на високій горі на лівому березі р. Верещиці поблизу с. Страдч. Згадується в Галицько-Волинському літописі від 1242 під назвою "Печера Домажирова".

 

Історія - http://stradch.lds.lviv.ua/files/history.html

ВЛАСНІ ФОТО ЗІ СТРАДЧА

 

 

 

Форма входу
Поиск
Випадкові світлини
Споріднені сайти
М о я  т в о р ч і с т ь :
 
BASTA
 
Українська Онлайн Спільнота
 
Д р у з і :  

і н ш і :

Код моєї кнопки
 
Статистика
 
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів ТОП Фотосайтов
Copyright duvnuj © 2008 - 2019 |