Середа
19.06.2019
00:40
 
Таємна сторінка
 
Здоровенькі були Гость На головну | Інформація | Реєстрація | Увійти
Меню сайту
Опитування
Оцініть сторінку
Всього відповідей: 203
Погода
 
 
 
Замість епіграфа:
 
Кожен знає, що життя невпинно рухається.
Але не кожен усвідомлює,
що воно може рухатись повз нього...
Ми часом багато втрачаєм...
час, людей, події, місця...
 
 
Я вирішив записати місця, де я був, які бачив... Це не є списком того, що я досяг, а радше є німим докором чого я не встиг... але встигну!
 
А місця дійсно варті уваги. Тому я й не полінився набрати і оформити оту всю купу інформації. Сподіваюсь вам знадобиться.
 
 
Місця, що я рекомендую відвідати:
 
Прогулянка Львовом...
 
... концертні зали:
  

·     Львівська обласна філармонія

вул. Чайковського, 7

·     Львівський будинок органної й камерної музики

вул. С.Бандери, 8

 
... музеї:
 
 

·     Арсенал, музей старовинної зброї

 

вул. Підвальна, 5

 

У залах колишнього арсеналу нині розміщена виставка старовинної зброї з фондів історичного музею. Представлені зразки старовинної холодної, метальної, вогнепальної зброї - зброї нападу, логічно поєднуються із захисним озброєнням: кольчугами, панцирами, кірасами, щитами, шоломами. Колекція "крилатих гусарів" (обладунку важкої польської кавалерії XVI - XVIII ст.) - одна з найцікавіших і найбагатших в Європі.

Широко представлена холодна зброя. Це різноманітні ножі, кинджали, мечі, ятагани, шаблі і булави. Експонуються різні за розмірами і технікою виконання луки, арбалети, кремінно-колісцеві, кремінно-ударні, капсульні рушниці та пістолети з відомих майстерень країн Заходу та Сходу. Представлено також бронзові і чавунні гармати, чимало з яких прикрашено девізами, гербом Львова і є виробами місцевих майстрів Л.Герле, Я.Полянського.

 

·     Аптека - музей "Під Чорним Орлом"

 

вул. Друкарська, 2

Колекція музею відображає історію фармацевтики від давніх часів до сьогодення. У музеї зберігаються старовинний посуд, старі упаковки ліків та рецептурні журнали, які раніше належали аптекам Львова та інших міст України

 

·     "Дзига", культурний центр

 

вул. Вірменська, 32

 

Виставка сучасного та класичного мистецтва, акустичний концертний зал, магазин-салон, де можна придбати кращі зразки сучасного мистецтва, антикваріат, затишний літній дворик, який діє і взимку, кав’ярня “Під Клепсидрою”.

 

·     Львівская галерея мистецтв

 

вул. Стефаника, 3

 

Львівська галерея мистецтв - це найбільший художній музей в Україні в якому зібрані унікальні твори живопису, скульптури, графіки та декоративно-ужиткового мистецтва країн Західної та Східної Європи від середньовіччя до сучасності

 

·     Личаківський цвинтар, історико-культурний музей

 

вул. Пекарська, 95

Личаківський цвинтар – один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування ховали осіб відомих, знатних, найбагатших – діячів культури, мистецтва, науки і всю політично-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія.

Зараз це музей на площі, яка перевищує 42 га. На його території є скульптури і архітектурні споруди відомих майстрів. Цвинтар налічує біля 500 скульптур і надгробків, які мають високу мистецьку цінність.

Тут знаходяться 11 документально зареєстрованих меморіальних місць поховань, серед них меморіал воїнам УГА, польські військові поховання 1918-1919 рр. та інші. На цвинтарі знайшли місце вічного спочинку відомі діячі.

 

·     Музей мистецтва давньої української книги

 

вул. Коперніка, 15а

Експозиція Музею давньої української книги присвячена історії рукописної та стародрукованої книги й охоплює мистецтво художнього оформлення українських рукописів, розповідає про центри книговидання і граверства, історичні особистості майстрів книги.

Серед експонатів експозиції – середньовічні рукописи, дофедорівський український друк – Вузькошрифтне Євангеліє, видання Івана Федоровича, книги середньовічних друкарень Києва, Львова, Почаєва, європейських центрів. Ще один зал експозиції – реконструкція друкарні XVII ст.

 

·     Музей меблів і порцеляни

 

пл. Ринок, 10

У музеї меблів та порцеляни експонуються європейські та українські меблі, тканини, гобелени, народна кераміка, вироби із металу, порцеляни та фаянсу від часів Ренесансу до початку 20 ст.

 

·     Музей народної архітектури та побуту

 

вул. Чернеча гора, 1

 

Музей розташований під відкритим небом у мальовничому «Шевченківському гаї». В музеї створено ряд мікросіл з 15-20 архітектурних об’єктів. У житлових і господарських будівлях експонуються предмети домашнього вжитку та одяг, інструменти ремесла, знаряддя сільського господарства, транспортні засоби. Всі ці предмети відображають реальне життя українців у 18-20 ст.

 

·     Музей історії релігії

пл. Музейна, 1

Львівський музей історії релігії – установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Експозиція музею розміщена в будівлі Домініканського монастиря ХІV – XVIII ст. Експозиція складається з таких тематичних розділів: «Релігії стародавнього світу», «Юдаїзм», «Раннє християнство», «Вірменська церква», «Історія римсько-католицької церкви», «Українська греко-католицька церква», «Православ’я в Україні», «Протестантизм», «Іслам», «Буддизм».
Сторінка: http://www.museum.lviv.ua/

 

 

 

 

 
А тут МАНДРІВКА УКРАЇНОЮ...
(щоб подивитись список натисніть на лінк нижче)
 
  
Форма входу
Поиск
Випадкові світлини
Споріднені сайти
М о я  т в о р ч і с т ь :
 
BASTA
 
Українська Онлайн Спільнота
 
Д р у з і :  

і н ш і :

Код моєї кнопки
 
Статистика
 
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів ТОП Фотосайтов
Copyright duvnuj © 2008 - 2019 |